قبل/هنگام/بعد خرید: خط تماس مستقیم 09123479295 - 09126874970

جستجو
فیلترها

نسل تازه ماشین لباسشویی TWINWash ال جی با خصوصیت‌های تازه معرفی شد

نسل تازه ماشین لباسشویی TWINWash ال جی با ظرفیت بالا، ماشین خشکشویی و کلی خصوصیت تازه برای شست‌وشوی ساده تر لباس‌ها، در کنفرانس CES 2019 معرفی شد و موفق شد جایزه خلاقیت را در این کنفرانس به دست بیاورد.

ماشین لباسشویی TWINWash ال جی که ظرفیت بالایی دارد، برنده جایزه خلاقیت از کنفرانس CES 2019 شد‌. ظرفیت بالا و سیستم کامل ماشین لباسشویی و خشک‌شویی TWINWASH ال جی، لباسشویی SideKickTM Mini Washer در قسمت تحتانی ماشین لباسشویی اصلی و سیستم خشک‌شویی اینورتر دوگانه با پمپ گرمایشی، به خریداران امکان بارگذاری و شست‌وشوی دو سری لباس و خشک‌شویی ملایم سری سوم لباس‌ها با دمای کمتر را می‌دهد. این ماشین لباسشویی پیشرو به وای فای و تکنولوژی SmartThinQ تجهیز شده است تا راحتی استفاده کننده و روش شست‌و‌شو را با هوشمندتر کردن خانه گسترش دهد.

ماشین لباسشویی تازه ال جی از یک مخزن شستشوی ۲۷ اینچی و یک خشک‌کن با پمپ گرمایشی اینورتر دوگانه تشکیل شده است که بسیار کاربردی و سودمند است. ماشین لباسشویی اصلی بارگذاری لباس‌های بزرگ‌تر را بر عهده می‌گیرد و ماشین لباسشویی SideKickTM Mini Washer لباس‌های کوچک‌تر و ظریف‌تری که نیاز به ملایمت بیشتری در شست‌وشو دارند را می‌شوید. ماشین لباسشویی TWINWash ال جی با گسترش ظرفیت و توانایی شست‌وشوی همزمان برای خانواده‌های بزرگ و پرجمعیت فرضیه‌آل است و می‌تواند ملحفه، پتو و خدمات کامل روتختی را به روش همزمان بشوید.

تکنولوژی‌های پیشرفته ماشین لباسشویی TWINWash ال جی

لباسشویی تازه ال جی به توجه به تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای مانند TurboWash™۳۶۰° با ترکیب پنج آب‌پاش توانمند و شست‌وشوی ۶ حرکته (۶MotionTM)، غیر از اینکه به قطرات آب امکان نفوذ بیشتر به عمق الیاف پارچه را می‌دهد، در مدت لحظه کمتری لباس‌ها را می‌شوید. وجود پمپ گرمایشی اینورتر دوگانه در ماشین خشک‌شویی تازه ال جی به این معنی است که با صرفه‌جویی بیشتر در انرژی و دمای خشک‌شویی کمتر، لباس‌ها تداوم بیشتری خواهند داشت و کمتر آب می‌روند. به علاوه از طرف دیگر، توانایی کندانسور شستشوی اتوماتیک (Auto Cleaning Condenser) دلیل تمیز ماندن مخزن از پرز و آشغال می‌شود تا هوا به خوبی جریان بیابد، یکی از کارهای روزمره خانه کم شود و خوش آیند ترین نتیجه خشک‌شویی حاصل شود.

ماشین لباسشویی TWINWash ال جی به علاوه از طرف دیگر به وای فای و تکنولوژی SmartThinQ تجهیز شده و با دستیارگوگل و آمازون الکسا سازگاری دارد. از این جهت، استفاده کننده می‌تواند با بهره برداری از فرمان صوتی و برنامه کاربردی در تلفن هوشمند خود ابزار لباسشویی را خاموش یا روشن کرده، شست‌وشو را شروع یا متوقف کنند، موقعیت برنامه شست‌وشو را تحت کنترل داشته و خیلی از کارهای دیگر را انجام دهد. توانایی وصل شدن هوشمند در این ماشین خشک‌شویی ال جی نیاز به انتخاب دستی برنامه خشک‌شویی را برطرف می‌کند از آنجاییکه تکنولوژی هوشمند ال جی بهترین تنظیمات را توصیه می‌دهد.

آقای سونگ دائه هیون (Song Dae-hyun)، مدیرعامل بخش لوازم‌ خانگی و تهویه هوای ال جی بیان می کند:

در سال ۲۰۱۵ لباسشویی TWINWash ما به خوبی خلاقیت ال جی برای مواظبت بیشتر از لباس‌ها و راحتی بیشتر در شست‌وشوی لباس‌ها را به نمایش گذاشت. ما با اضافه شدن تکنولوژی‌های بنیادی خود به تولید تولیدات هوشمندی که زندگی را راحت‌تر می‌کنند ادامه خواهیم داد.

ماشین لباسشویی TWINWash ال جی با TurboWash360° و ماشین خشک‌شویی DUAL Inverter Heat Pump به رنگ استیل مشکی معرفی می‌شود و بی تردید یک انتخاب لوکس و ممتاز برای هر خانه‌ای محسوب میشود.

 

نظر خود را وارد نمایید.